Doğanlar Holding’e Büyük Onur | BİGA HABER

logo

reklam
17 Temmuz 2017

Doğanlar Holding’e büyük onur

doganlar-holding-e-buyuk-onur-300x200

Business Life dergisinin Temmuz-Ağustos sayısında kapak konusu yaptığı “15 Temmuz Yarasını Saran Şirketler & Liderler” derlemesinde Doğanlar Holding de yer aldı.

Business Life dergisi sosyal medya hesabından Temmuz-Ağustos sayısının kapak görselini okurlarıyla paylaştı.

“İş dünyası, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında yatırım seferberliğiyle büyümeyi sürdürerek, darbecilere net bir yanıt verdi” ifadesiyle yapılan paylaşımda, derginin kapak konusunun “15 Temmuz Yarasını Saran Şirketler & Liderler” başlıklı derleme olduğu görülüyor.

Söz konusu derlemede, Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle birlikte Doğanlar Holding şirketi de kendine yer buldu.

Ticari hayatına 1970’li yıllarda Baba Ali Doğan’ın Doğan Mobilya’yı kurmasıyla başlayan Doğanlar Yatırım Holding, seneler içinde istikrarlı bir şekilde büyüyerek, hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak misyonuyla ilerleyen ve farklı sektörlerde hizmet veren bir şirketler grubu haline gelmiştir.

Sadece ülke ekonomisi için çalışmakla kalmayan; sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, sağlık, kültür, sanat ve çevreye de büyük önem veren Doğanlar Yatırım Holding, aynı zamanda ihracat yapmayı sürdürdüğü 65 ülkeyle uluslararası ilişkilere de katkıda bulunmaktadır.

Farklı kıtalardan çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan Doğanlar Yatırım Holding, dünyanın en ileri standartlarına uygun ürün gamları ve bunu kanıtlayan çok sayıda kalite güvence belgesiyle Türkiye için inovatif ve küresel bir kurum örneği oluşturmaktadır.

 

Doğanlar Yatırım Holding, iddialı çalışmalarıyla, Türkiye’nin en büyük 100 grubu arasındadır. 10.000 kişilik bir aileye sahip Doğanlar Yatırım Holding, bu başarılı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkılarına gururla devam edecektir.

Share