Biga TSO’ya Bakanlık’tan Yeni Görev | BİGA HABER

logo

reklam
27 Kasım 2017

Biga TSO’ya Bakanlık’tan Yeni Görev

eko-bak-iletisim-nokta

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, 15-17 Kasım tarihleri arasında “Ekonomi Bakanlığı İletişim Noktaları Eğitim Programı”na katıldı.
Programa katılan Biga TSO Avrupa Birliği Dış Ekonomik İlişkiler ve Dış Ticaret Sorumlusu Gülşen Gezer, 3 günlük eğitim sonrasında yapılan sınav neticesinde sertifikasını aldı.
Bu sertifika ile Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomi Bakanlığı İletişim Noktası oldu.
Biga Ticaret ve Sanayi Odası, bu çerçevede yeni görevler edinecek. Bu kapsamda da Biga TSO; Ekonomi Bakanlığı’nın devlet yardımlarının ulaşması konusunda girişimcileri bilgilendirecek, yönlendirecek ve Ekonomi Bakanlığı ile temaslarını sağlayarak devlet yardımlarından yararlanmaları konusunda aracılık edecek.
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Biga TSO’nun Ekonomi Bakanlığı İletişim Noktası olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bölgemizdeki girişimcilerin Ekonomi Bakanlığınca sağlanan dış ticaret ile ilgili devlet yardımlarından daha fazla yararlanması konusunda çalışmalar yapacaklarını ve bölgemizin kalkınmasında daha fazla sorumluluk alacaklarını söyledi.
Başkan Doğan, Ekonomi Bakanlığı destekleri hakkında bilgi almak isteyen Oda üyelerinin (286) 3164888 nolu telefondan dahili 4 numarayı bağlatarak Dış Ticaret Sorumlu Gülşen Gezer’den yüz yüze bilgi paylaşımı için randevu alınarak görüşülebileceğini dile getirdi.

Etiketler:
Share