Bİga TSO Çorlu’da Eğitimlere Katıldı | BİGA HABER

logo

reklam
06 Kasım 2017

Bİga TSO Çorlu’da Eğitimlere Katıldı

dsc_29156112017_122608

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle düzenlenen “Oda ve Borsalar Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri” 3 – 4 Kasım 2017 tarihlerinde Çorlu’da gerçekleşti.
47 oda ve borsanın genel sekreterleri ve akreditasyon sorumlularının yanısıra, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu ile Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Gülşen Gezer’in iştirak ettiği seminere, TOBB Odalar Müdürü Volkan Tufan, TOBB Akreditasyon Kurul Sekreteri Özge Karatepe, TOBB Personeli Göksu Alemdar, Elif Başak Ayık, Eğitmenler; Yücel Congur ve Samet Çelik katıldı.
TOBB Odalar Müdürü Volkan Tufan da seminerde konuşma gerçekleştirdi. Tufan konuşmasında, akreditasyonun öneminden bahsetti.
Konuşmaların ardından TOBB Akreditasyon Kurulu Sekreteri Özge Karatepe, “Akreditasyon Kılavuzu Revizyonu Kapsamında Yeni Puanlama Sistemi”, Bireysel Dönüşüm Danışmanı Yücel Congur ise “Sosyal Beceri ve Etkili İlişkiler Kurabilme Becerinizi Geliştirme” konularında katılımcılara interaktif sunum gerçekleştirdi.
Gerçekleşen sunumların ardından; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Adana Ticaret Odası, Edirne Ticaret Borsası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası, akreditasyon sistemi iyi uygulamalarını sunum şeklinde katılımcı oda ve borsalar ile paylaştı.
Seminerin ikinci gününde ise Dijital Dönüşüm Eğitmeni Samet Çelik, “Kurumsal Sosyal Medya Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler” konularında sunumlar gerçekleştirdi.

Etiketler:
Share