Ak Parti Biga Kongresi’nin Tarihi Belli Oldu | BİGA HABER

logo

reklam
13 Eylül 2017

Ak Parti Biga Kongresi’nin Tarihi Belli Oldu

indir

Ak Parti’nin Biga’da yapılacak 6. Olağan Kongre tarihi belli oldu. Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı tarafından bugün yayınlanan ilanda, tarih 27 Eylül Çarşamba olarak gösterildi. Kongrede yapılacak seçimlere ilişkin olarak hazırlanan delege listesinin de 20 Eylül Çarşamba günü hazırlanarak Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı binasına asılacağı bilgisi yer aldı.

Ak Parti teşkilatının, 4 Temmuz’da başlattığı kongre çalışmalarında sıra Biga’ya geldi.
Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı, bugün bir ilan yayınladı ve 6. Olağan Kongresini 27 Eylül Çarşamba günü yapacağını duyurdu. Kongrenin saat 16:00’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda yapılması kararlaştırıldı.
Yayınlanan ilanda, 27 Eylül’de çoğunluğun sağlanamaması durumunda ikinci toplantının, 4 Ekim Çarşamba günü aynı yer ve saatte bu kez çoğunluk aranmadan yapılacağı belirtildi.
Seçimlerin yapılacağı kongreye ilişkin delege listesi ise 20 Eylül Çarşamba günü saat 8:00’da Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı binasında asılacak. İsim listesinin asılı kalacağı son gün ise 22 Eylül Cuma günü saat 17:00 olarak belirlendi.
İlanda, itiraz sürecine de değinildi ve “askı süresince yapılacak itirazlar, İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na yazılı olarak yapılacaktır” ifadesine yer verildi.

Etiketler:
Share