86 Yıllık Lezzet Yenilendi | BİGA HABER

logo

reklam
29 Kasım 2017

86 Yıllık Lezzet Yenilendi

DSC_7804

Biga’nın tanınmış markalarından Karpuzoğlu, bugün yeni şubesini açtı. Mantar Sokağı olarak da bilinen Kaymakam Hasan Bey Sokakta açılan Karpuzoğlu, oldukça görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı.
Açılışa; Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Biga eski Belediye Başkanı Mehmet Özkan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, TSO Meclis Başkanvekili Jale Kırbaş, TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İlçe Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu, Bigaspor Kulüp Başkanı Mustafa Durak, Adaspor Kulüp Başkanı Zeki Mutlu, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.
Karpuzoğlu şarküteri, Mehmet Altındiş ve İsmet Küçükler ortaklığıyla açıldı. Altındiş, açılışta yaptığı konuşmasında; 86 yıllık deneyimin standartlarını bozmadan kalitesini koruduğuna dikkat çekti. Karpuzoğlu’nu devraldıktan sonra tek şartın ürünlerinin kalitesinin değişmemesi olduğunu belirten Altındiş, bu şartı olması gerektiği gibi yerine getirirken yeni ürünlerin de Karpuzoğlu bünyesine katıldığını belirtti.
Biga Belediye Başkanı İsmail Işık da açılışta konuşma yaptı ve Karpuzoğlu’nun çocukluktan gelen bir değer olduğuna dikkat çekti. Biga’nın bölgenin yükselen değeri olduğunu ifade eden Işık, Karpuzoğlu’nun yenilenen yüzüyle Biga’ya da katkısı olacağını söyledi.
Tanınmış esnaflardan İsmail Küçükler ve Mehmet Altındiş’in ortak olarak açtığı Karpuzoğlu Şarküteri’de üretilen ürünler açılışa katılan tüm misafirlere de ikram edildi. Açılışta fasıl grubu da katılanlara keyfili dakikalar yaşattı.

Etiketler:
Share